Nadejszła wiekopomna chwila

Witajcie Drodzy Czytelnicy na moim blogu!

Mam na imię Michał. Praktycznie odkąd nauczyłem się czytać, zacząłem zakochiwać się w książkach. Najpierw były to bajki dla dzieci Jana Brzechwy, Juliana Tuwima i Adama Mickiewicza. Potem mój tata wprowadził mnie w magiczny świat literatury młodzieżowej. Zacząłem wtedy pochłaniać książki Karola Maya, Wiesława Wernica i Jamesa Curwooda. Następnie przyszedł czas na bardziej ambitniejszą literaturę. Stanisław Grzesiuk, Henryk Sienkiewicz, Alistair Maclean czy mój ulubiony Stephen King.

Przeczytałem w swoim życiu kilkaset książek. Nie wiem czy to dużo czy mało. Mam nadzieję, że jeszcze tysiące książek przede mną, bo moja biblioteczka, coraz bardziej się rozrasta, odkrywam nowych autorów i przekonuję się do kolejnych gatunków literackich.

Chciałbym się z Wami podzielić moją największą pasją, dlatego postanowiłem zacząć pisać swojego bloga.  Znajdziecie tutaj opinie na temat książek, które przeczytałem. Od razu zaznaczę, że nie będą to same nowości wydawnicze. Jakie książki będą się pojawiały na tym blogu, możecie zobaczyć na moim profilu w serwisie Lubimyczytac.pl, w zakładce książki przeczytane. Będziecie mogli tutaj znaleźć również informacje o promocjach na zakupy książek, zapowiedzi wydawnicze, ciekawostki literackie i okołoliterackie. Dowiecie się o różnych wydarzeniach związanych z literaturą, a także będę tutaj umieszczał informację o powiększaniu się mojej biblioteczki.

Chciałbym podziękować w tym miejscu moim rodzicom za zaszczepienie we mnie miłości do literatury, mojej kochanej żonie za cierpliwość do mnie i do moich zakupów książkowych, oraz mojemu serdecznemu koledze Tomkowi, który stworzył ten blog od strony informatycznej. Bez Was by tej strony nie było. Dziękuję.

A teraz Drodzy Czytelnicy, zapraszam Was do czytania mojego bloga i komentowania moich wpisów. Ten blog jest dla Was.

Miłej lektury.

P.S. Jak Wam się podoba strona wizualnie? Chętnie przeczytam Wasze opinie, pomysły, co byście zmienili, albo, czego Wam jeszcze brakuje?

Please follow and like us:
 • Małgorzata Surtel

  Strona bardzo przejrzysta, czytelna. Zapowiada się mocny, merytoryczny przekaz, bez zbędnych ozdobników. Już nie mogę się doczekać pierwszych wpisów i recenzji opowiadań Kinga w mistrzowskim ujęciu! Pozdrawiam 🙂

  • Oczytany.eu

   Dziękuj Gosiu za opinię 🙂 Mam nadzieję, że strona będzie spełniała Twoje oczekiwania 🙂 Również pozdrawiam 🙂

 • Vespera Verril

  Wreszcie znalazłam kogoś, kto też czytał Karola Maya! Może i jego książki są schematyczne i naiwne, ale w wieku 13-14 lat przeczytałam wszystkie z mojej biblioteki i była to dla mnie świetna rozrywka. I cieszę się, że na twoim blogu nie będzie samych nowości, bo ja bardzo lubię recenzje książek, które już kiedyś czytałam. A z nowościami to u mnie bywa różnie, ale najczęściej jestem bardzo zacofana.

  • Oczytany.eu

   Cieszę się, że podzielasz moje zainteresowania.
   Książki Karola Maya, to książki mojej młodości. ,,Winnetou” to przez długi czas moja ukochana książka.
   A co do nowości, to na pewno nie jedna z nich jest warta przeczytania. Jednak jest jeszcze tak dużo klasyki literatury, której nie przeczytałem, że na nowości przyjdzie jeszcze czas 🙂

 • Martyna

  Witam 🙂
  Strona zapowiada się konkretnie i przejrzyście, logo super!
  Chętnie poczytam recenzje innych książek niż dziecięce.. i to w dodatku spod pióra (no dobra – klawiatury..) ambitnego Czytelnika!
  Czekam na więcej, powodzenia!

 • Martyna

  Witam 🙂
  Strona zapowiada się konkretnie i przejrzyście, logo super!
  Chętnie poczytam recenzje innych książek niż dziecięce.. i to w dodatku spod pióra (no dobra – klawiatury..) ambitnego Czytelnika!
  Czekam na więcej, powodzenia!

  • Oczytany.eu

   Cieszę się, że podoba Ci się blog od strony wizualnej. Postaram się, żeby od strony merytorycznej był równie udany. Pozdrawiam.

 • Ciacho

  Cześć,

  fajnie, że jednak założyłeś tego bloga. Dość szybko. Myślałem, że jak mi pisałeś maila to dopiero zacząłeś o tym myśleć. W każdym razie powodzenia życzę. 😉

  • Oczytany.eu

   Jak pisaliśmy, to blog był już praktycznie gotowy. A za życzenia powodzenia nie dziękuję 🙂

 • Pingback: Pierwsze urodziny bloga Oczytany()