Oczytany poleca: Allegro dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dzisiaj na całym świecie gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Należę do tych osób, które z całego serducha popierają tę niesamowitą akcję.  Jak pewnie większość z Was wie, oprócz tradycyjnej formy wrzucania pieniędzy do puszek wolontariuszy, możemy również wziąć udział w internetowych licytacjach WOŚP. Chciałbym Wam dziś polecić kilka takich aukcji.

Zacznę od książki, której jeszcze nie czytałem, ale po trzech spotkaniach z twórczością Maxa Czornyja wiem, że jest to autor, który nie schodzi poniżej pewnego poziomu. „Najszczęśliwszą” możecie zalicytować TUTAJ.

Macie w swojej biblioteczce książki Stanisława Grzesiuka? Nie? No to macie dobrą okazję, żeby uzupełnić te braki. „Boso, ale w ostrogach” możecie zalicytować TUTAJ, a „Na marginesie życiaTUTAJ.

Na aukcjach WOŚP nie brakuje również mojego ulubionego Stephena Kinga. Z ciekawszych ofert polecam Wam „Outsidera(LINK), „Bastion” (LINK), „Doktor sen” (LINK), oraz pewnego użytkownika, który wystawia kilka e-booków Króla (LINK).

Fani Agathy Christie mogą zalicytować m.in. „Morderstwo w Orient Expressie(LINK), „Czarną kawę” (LINK), a także zestaw pięciu książek Królowej kryminału (LINK).

A może chcecie mieć na swojej półce „Pana Tadeusza(LINK) albo „Potop(LINK)?

Jak widzicie każdy może znaleźć coś dla siebie. Wszystkie aukcje WOŚP znajdziecie TUTAJ. Serdecznie zachęcam Was do licytowania.

Bierzecie udział w internetowych licytacjach WOŚP? Zapraszam do komentowania.