Podsumowanie miesiąca – lipiec 2018

Upalny, ale także trochę burzowy lipiec dobiegł końca, dlatego tradycyjnie zapraszam Was na krótkie podsumowanie miesiąca.

Nowości w mojej biblioteczce

Pierwszy miesiąc wakacji przyniósł mi tylko dwie książki:

  • „Jesteśmy w tym wszyscy razem” – Owen King
  • „Morderstwo na polu golfowym” – Agatha Christie

Obie te lektury kupiłem na OLX. Muszę przyznać, że coraz bardziej przekonuję się do tej strony. Zauważyłem, że można tam trafić naprawdę ciekawe okazje i w porównaniu do Allegro zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych!!!

Przeczytałem w lipcu

Pasjonująca końcówka Mistrzostw świata w piłce nożnej, piękna pogoda i mnóstwo pracy na działce sprawiły, że w lipcu przeczytałem tylko cztery książki:

Ogólnie oceniam pozytywnie całokształt przeczytanych przeze mnie lektur w siódmym miesiącu roku. „Dzisiaj narysujemy śmierć”, to jedna z najbardziej wstrząsających książek, jakie miałem okazję kiedykolwiek czytać. Młody King pokazał, że drzemie w nim spory potencjał, ale na obecną chwilę oceniam go niżej w porównaniu z ojcem i starszym bratem. „Przejażdżka” a właściwie dołączone do niej opowiadanie „Chwasty” okazały się zdecydowanie najbardziej „chorym” i perwersyjnym dziełem Ketchuma, jakie do tej pory czytałem. Natomiast Lehane uraczył mnie dobrą książką, której jednak czegoś zabrakło, o czym będziecie mogli przeczytać za kilka dni w mojej opinii o tej powieści.

A Wy, co przeczytaliście w lipcu? Pochwalcie się też swoimi książkowymi zakupami.

Please follow and like us: